info@neberukau.lt

Paskui mus:

Privatumo politika

Jūsų privatumas yra labai svarbus mums. Šioje privatumo politikoje mes aprašome, kaip renkame, naudojame ir saugome Jūsų asmeninę informaciją, kai lankotės mūsų internetinėje parduotuvėje Neberukau.lt (toliau vadinama „parduotuve”). Mes taip pat aprašome Jūsų teises ir kaip galite susisiekti su mumis dėl privatumo klausimų.

  1. Rinkimo ir naudojimo informacija 1.1. Parduotuvė renka tik tuos asmens duomenis, kurie yra būtini užsakymo apdorojimui, prekių pristatymui ir klientų aptarnavimui. Tai gali apimti Jūsų vardą, el. pašto adresą, pristatymo adresą ir mokėjimo informaciją. 1.2. Mes naudojame šią informaciją tik užsakymo vykdymui, klientų aptarnavimui ir mūsų teisėtų verslo poreikių tikslais. 1.3. Mes taip pat galime naudoti Jūsų pateiktą informaciją, kad Jums siųstume reklaminius arba marketingo pranešimus, jei Jūs tam sutikote.
  2. Duomenų saugojimas ir saugumas 2.1. Mes imamės saugumo priemonių, kad užtikrintume Jūsų asmeninės informacijos saugumą. Mes naudojame šifravimo technologijas, kad apsaugotume duomenis nuo neteisėto prieigos arba perdavimo. 2.2. Mes taip pat apribojame fizinį ir elektroninį prieigą prie Jūsų asmeninės informacijos tik tiems darbuotojams, kurie turi jos apdorojimo pagrįstus verslo reikalavimus.
  3. Duomenų atskleidimas trečiosioms šalims 3.1. Mes neparduodame, nesidaliname ar nuomojame Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai tai būtina užsakymo vykdymui, prekių pristatymui arba esame privalomi pagal teisės aktus. 3.2. Mes galime atskleisti Jūsų informaciją, jei tai būtina ginčo sprendimui arba teisėsaugos institucijos prašymu, atitinkant galiojančius teisės aktus.
  4. Slapukai 4.1. Mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad pagerintume Jūsų patirtį mūsų svetainėje. Slapukai yra mažos tekstinės bylos, kurias mūsų serveris įrašo į Jūsų kompiuterio ar įrenginio kietąjį diską. 4.2. Slapukai padeda mums atpažinti Jus kaip unikalų lankytoją, sekti Jūsų naršymo įpročius ir prisitaikyti svetainės turinį prie Jūsų poreikių. 4.3. Jūs galite nustatyti naršyklę atsisakyti slapukų arba informuoti apie slapukų siuntimą. Tačiau tai gali apriboti Jūsų galimybes naudotis visomis svetainės funkcijomis.
  5. Jūsų teisės 5.1. Jūs turite teisę gauti informaciją apie Jūsų asmeninę informaciją, kurią turime, ir prašyti jos ištaisyti, papildyti arba ištrinti, jei ji yra netiksli, nepilna arba nebenaudojama tikslui. 5.2. Jūs taip pat turite teisę atšaukti savo sutikimą dėl asmens duomenų naudojimo, taip pat reikalauti apriboti duomenų tvarkymą arba prieštarauti duomenų perdavimui trečiosioms šalims. 5.3. Jei turite klausimų ar pageidaujate naudotis savo teisėmis, prašome susisiekti su mumis naudodami pateiktus kontaktinius duomenis.

Mes stengiamės užtikrinti Jūsų asmeninės informacijos saugumą ir gerbti Jūsų privatumą. Jei turite kokių nors klausimų arba pageidaujate gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis.

Neberukau.lt – sukurtas tam, kad atvertų žmonėms akis ir padėtų suprasti, kad nebėra ko laukti ir mesti rūkyti reikia dabar pat! Tūkstančiams žmonių visame pasaulyje, taip pat ir man pačiam mesti rūkyti padėję magnetai pristatomi Jums! Meskite rūkyti be jokių abstinencijos požymių. Mes dirbame Jums jau nuo 2016 metų ir padėjome jau daugiau nei 5000 žmonių visoje Lietuvoje!

Kontaktai

Naudinga

Užsakimo sekimas

Dažniausiai užduodami klausimai

Rekomenduojame

Rūkymo žala moters organizmui – rizika rūkančiai moteriai

Tabakas: mitai prieš faktus

Laimėkite magnetus nuo rūkymo

Lengvas būdas mesti rūkyti egzistuoja!

Kas vyksta organizme metus rūkyti?

© 2022 Sukurta pagal Neberukau.lt užsakymą