info@neberukau.lt

Paskui mus:

Grąžinimo sąlygos ir taisyklės

Mes suprantame, kad kartais gali kilti poreikis grąžinti prekę, tačiau norime pabrėžti, kad išpakuotos ar panaudotos prekės negali būti grąžinamos. Norime užtikrinti, kad visos mūsų klientų gautos prekės būtų naujos ir nepanaudotos būklėje.

Taigi, prašome atidžiai apsvarstyti savo sprendimą ir įsitikinkite, kad esate tikri dėl pirkimo, prieš atidarydami ar naudodami prekę. Tai padės išvengti nereikalingų grąžinimų ir užtikrinti teisingą aptarnavimą visiems mūsų klientams.

Jei turite kokių nors klausimų ar abejonių dėl prekės, prašome susisiekti su mumis prieš jos pirkimą. Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus ir suteiksime reikiamą informaciją, kad galėtumėte priimti informuotą sprendimą dėl pirkimo.

Dėkojame už Jūsų supratimą ir bendradarbiavimą su mumis.

Neberukau.lt – sukurtas tam, kad atvertų žmonėms akis ir padėtų suprasti, kad nebėra ko laukti ir mesti rūkyti reikia dabar pat! Tūkstančiams žmonių visame pasaulyje, taip pat ir man pačiam mesti rūkyti padėję magnetai pristatomi Jums! Meskite rūkyti be jokių abstinencijos požymių. Mes dirbame Jums jau nuo 2016 metų ir padėjome jau daugiau nei 5000 žmonių visoje Lietuvoje!

Kontaktai

Naudinga

Užsakimo sekimas

Dažniausiai užduodami klausimai

Rekomenduojame

Rūkymo žala moters organizmui – rizika rūkančiai moteriai

Tabakas: mitai prieš faktus

Laimėkite magnetus nuo rūkymo

Lengvas būdas mesti rūkyti egzistuoja!

Kas vyksta organizme metus rūkyti?

© 2022 Sukurta pagal Neberukau.lt užsakymą