Meniu Uždaryti

Magnetas nuo rūkymo – Geriausia priemonė nuo rūkymo

Įvertinimas: 4.88 iš 5 (viso įvertinimų: 8)
(8 pirkėjų atsiliepimai)

19.99 11.99

 

Neberukau.lt magnetai nuo rūkymo, tai efektyvi priemonė, kuri padeda mesti rūkyti iš karto! Pakuotė susideda iš dviejų biomagnetų. Mažesnysis magnetas dedamas ant tam tikro biologinio taško vidinėje ausies dalyje, o didesnysis išorinėje jos dalyje. Neberukau.lt magnetai nuo rūkymo stimuliuoja tam tikrus taškus mūsų ausyse, tad smegenys yra paskatinamos natūraliai išskirti cheminių medžiagų ir tai skatina natūraliai veikti visus reikiamus cheminius procesus. Taip yra išvengiama visų žinomų, šios bjaurios priklausomybės, abstinencijos požymių – nepasireiškia cheminių medžiagų stygius, nėra sutrikdoma žmogaus organizmo pusiausvyra ir harmonija. Galima sakyti tai yra beveik tokia pati procedūra, kuri atliekama su lazeriu, tik Jums nereikia vykti į jokias klinikas ir išleisti daugybės pinigų šiai operacijai. Meskite rūkyti tik natūraliu ir veiksmingu būdu!

Nuo tada, kai magnetas nuo rūkymo buvo pradėtas pardavinėti, jis padėjo milijonams žmonių visame pasaulyje mesti rūkyti, be jokių šalutinių poveikių ir abstinencijos požymių. Atsikratykite priklausomybės nuo nikotino!
Magnetas nuo rūkymo – Geriausia priemonė nuo rūkymoMagnetas nuo rūkymo uždėtas ant žmogaus ausies stimuliuoja tam tikrus biologiškai aktyvius taškus, kadangi būtent ausyse yra visi mūsų biologiškai aktyvūs taškai. Kiekvieno organo, kiekvienos mūsų funkcijos nervų galūnėlės baigiasi mūsų ausyse. Būtent ten yra daugiau kaip 200 aktyvių biologinių taškų. Magnetai nuo rūkymo, uždėti teisingai, stimuliuoja tam tikrą ausyje esantį tašką ir būtent tokiu būdu yra harmonizuojama viso organizmo veikla esant nikotino trūkumui Jūsų organizme. Kai ilgą laiką rūkęs žmogus staiga nustoja tai daryti, organizmas nebegauna kenksmingų cheminių medžiagų prie kurių yra ,,prisirišęs“ ir tada pradeda Jūsų reikalauti nikotino ir kitų cheminių medžiagų. Būtent tada ir pasireiškia abstinencijos simptomai, kurių metu ir palūšta bandantieji mesti rūkyti.

Naudojant Neberukau.lt magnetus nuo rūkymo, organizme padidėja endorfinų, dar vadinamų laimės hormonais, koncentracija organizme. Tokios būsenos žmogus jaučia silpnesnius abstinencijos simptomus, labiau atsipalaiduoja, todėl lengviau pakelia abstinenciją ir tokiam žmogui mesti rūkyti paprasta. Biomagnetizmo energija, padeda sumažinti norą rūkyti, nerimą, bei kitus abstinencijos simptomus. Klinikiniai tyrimai parodė, kad po magnetų naudojimo organizmas palaiko endorfinų išsiskyrimą nuo 3 iki 5 dienų, dėl to abstinencijos simptomai ir stresas, susiję su nikotino stoka organizme, sumažėja iki minimumo ir yra beveik nejaučiami.

Kaip naudoti magnetus nuo rūkymo:

 • Magnetus naudokite 1-2 valandas ryte ir 1-2 valandas vakare prieš miegą (3-4 valandos per dieną).
 • Mažąjį magnetą dėkite priekinėje ausies dalyje, didesnįjį galinėje ausies dalyje kaip parodyta žemiau esančioje nuotraukoje.
 • Jeigu esate dešiniarankis magnetą dėkite ant dešinės ausies, jeigu kairiarankis ant kairės ausies.
 • Jeigu jausite, kad norite rūkyti, bet tuo metu neturėsite magnetų su savimi, rankomis pamasažuokite savo ausį 30-60 sekundžių, taip harmonizuosite organizmo veiklą.
 • Pirmąją magnetų naudojimo savaitę galite normaliai rūkyti.
 • Jeigu per savaitę (7 dienas) vis dar nemetėte rūkyti, tada būtent septintąją magnetų naudojimo dieną, prieš einant miegoti turite surūkyti savo paskutinę cigaretę ir su jomis atsisveikinti.
 •  Aštuntą, magnetų nuo rūkymo, naudojimo dieną rūkyti griežtai draudžiama. Stenkitės neturėti cigarečių su savimi.
 • Dažniausiai jau po 4 savaičių visiškai dingsta noras rūkyti!

Daugiau informacijos: Kaip naudoti magnetus nuo rūkymo?

Magnetas nuo rūkymo – Geriausia priemonė nuo rūkymo

 1. Abu magnetus paimkite pirštų galiukais.
 2. Mažesnįjį magnetą dėkite ausies priekyje.
 3. Didesnįjį magnetą dėkite už iššorinės ausies pusės.

8 atsiliepimai apie Magnetas nuo rūkymo – Geriausia priemonė nuo rūkymo

 1. Avatar for Neberukault
  Įvertinimas: 5 iš 5

  Mantukas

  Ačiū

 2. Avatar for Neberukault
  Įvertinimas: 5 iš 5

  Juozas

  super

 3. Avatar for Neberukault
  Įvertinimas: 4 iš 5

  Gerda

  Ilgokai uztrunka pristatymas, bet bent jau darbuotojai labai operatyviai viska issprendzia

 4. Avatar for Neberukault
  Įvertinimas: 5 iš 5

  Tautvidas

  Prieš pusmetį pirkau magnetus jūsų svetainėje ir man jie padėjo mesti rūkyti! Pamačiau reklamą internete ir nusprendžiau užsukti padėkoti. Ačiū Jums rekomenduoju jus visiems 😉

  • Avatar for Neberukault

   Neberukault

   Smagu tai girdėti! Ačių Jums!

 5. Avatar for Neberukault
  Įvertinimas: 5 iš 5

  Bandau neberukyt

  Preke gavau, tik dar nesuprantu ar man ji padeda 😀

 6. Avatar for Neberukault
  Įvertinimas: 5 iš 5

  Justina M

  Viskas puiku. Kiek ilgokas pristatymas, bet kaina ir preke super. Aciu

 7. Avatar for Neberukault
  Įvertinimas: 5 iš 5

  Tomce

  Rukiau beveik puse savo gyvenimo, nuo 14 iki 27 metu, surukydavau po pakeli cigarciu per dieną. Rukymas man buvo gyvenimo dalis. Bet turiu labai gera mergina
  ir jos paskatintas, iskeliau sau tiksla, kad nuo gimimo dienos metu rukyti. Na ir atsitiko taip, kad birzelį dar vis taip pat rūkiau, kaip ir ankščiau…
  Ir labai geras draugas, kuris neruke jau gal kokius 2 metus, pasiūlė kartu pradėti sportuoti, taip butu daugiau motyvacijos mest rukyti ir liepe nusipirkti
  magnetus nuo rukymo, nes jie jam kazkada irgi padejo. Is pradziu tikrai buvo sunku. Galvojau tikrai neistversiu. Bet dabar esu labai laimingas ir jau visai
  ilgai nerukau ir tikrai niekada nebepradesiu.

 8. Avatar for Neberukault
  Įvertinimas: 5 iš 5

  tomas

  Puiki prekė, labai gražus ir orginalus įpakavimas. Šaunus ir bendraujantis, greitai problemas sprendžiantis kolektyvas! Ačių Jums, rekomenduosiu jus ir kitiems rūkaliams!

Parašyti atsiliepimą