Meniu Uždaryti

Kiek kainuoja rūkymas? Išlaidų skaičiuoklė internete

Kiek kainuoja rūkymas

Kiek kainuoja rūkymas?

Kiek kainuoja rūkymas dažniausiai rūkantieji net nesusimasto. Kiekvieną dieną vėjais yra paleidžiami sunkiai uždirbami pinigai. Ir tai dar ne viskas! Niekada niekas neapskaičiuos išlaidų, kurias jau patiriate ar jei ir toliau rūkysite, patirsite ateityje, skirtų rūkymo sukeltų ligų gydymui. Lietuvoje cigaretės palaipsniui brangsta po keletą kartų per metus ir kuo toliau, tuo jos darysis brangesnės. Tad jei ir toliau rūkysite Jūsų išlaidos tik augs!

Esu tas, kuris pirmas galėjau išbandyti šią išlaidų skaičiuoklę. Nors nerūkau jau keletą metų, tačiau vis dar puikiai atsimenu dienas, kai man neužtekdavo vieno cigarečių pakelio. Taigi, rūkymas per metus man kainuodavo net apie 2000 eurų. Tai labai didelė pinigų suma. Už tą pinigų sumą, galėjau kiekvienais metais, net 4 kartus kažkur nukeliauti, nusipirkti naują automobilį ar nuveikti kažką daug prasmingesnio, nei kad deginti mane nuodijančias lazdeles.

Ši skaičiuoklė padeda susimastyti ir suprasti, kad rūkymas – netik daro žalą organizmui, bet ir Jūsų piniginei. Pinigai nėra uždirbami lengvai ir Juos mėtyti mažų mažiausiai kvaila. Tačiau priklausomybe nikotinui yra labai stipri ir iš jos išsivaduoti nėra paprasta. Magnetai nuo rūkymo gali padėti mesti rūkyti ir sutaupyti pinigų!

Tikimės, kad gauti skaičiai privers Jus susimastyti ir paskatins mesti rūkyti dabar pat! Pagalvokite, jei rūkymui per metus išleidžiate bent 1000 eurų! Tai puiki, viskas įskaičiuota kelionė į kurortą visai šeimai (4 asmenims). Neturite šeimos? Tada Jūs prarandate net dvi ar tris keliones per metus. Turbūt nebereikia sakyti, ką praranda tie, kurie išleidžia du ar net tris tūkstančius eurų. Per savo 20 metų rūkymo karjerą, aš vėjais paleidau butą vilniaus mieste. Jei vis dar esate „šviežias rūkalius“, pasimokykite iš svetimų klaidų, o ne iš savo.

Užsisakykite mūsų siūlomus magnetus nuo rūkymo ir mes juos Jums pristatysime NEMOKAMAI! Magnetų kaina vos 11.99. Jei vis dėl to dar trūksta motyvacijos mesti rūkyti, mūsų faktai apie rūkymą tikrai turėtų jos suteikti pakankamai! Taip pat sekite mus Facebook ir Instagram soc. tinkluose, kur pirmiausia dalinamės naudinga informacija.

Magnetų nuo rukymo kaina vos 11.99 eur ir NEMOKAMAS PRISTATYMAS!

Magnetai nuo rūkymo - Kiek kainuoja rūkymas -užsisakykite dabar