Meniu Uždaryti

Kas vyksta organizme metus rūkyti? Sužinokite kaip gydosi Jūsų organizmas!

Kas vyksta organizme metus rūkyti? Sužinokite kaip gydosi Jūsų organizmas!

Kas vyksta organizme metus rūkyti?

Kas vyksta organizme metus rūkyti? Vos tik užgesinate cigaretę, po maždaug pusvalandžio jūsų organizmas pradeda „sveikti“ ir pats save gydyti. Tačiau dažniausiai tas gyjimo procesas būna greitai nutraukiamas. Cigaretėse esatis nikotinas, rūkančiuosius stipriai supančiojęs, todėl ištrūkti yra labai sunku. Vos tik metate rūkyti greitai pajaučiate nepageidaujamus abstinencijos simptomus ir vėl griebetės cigarėčių. Vienintelis būdas mesti rūkyti – nikotino atsikratymas.

Mūsų kūnas turi nepakartojamą savybę – jis pats save gydo. Ir nesvarbu kiek metų rūkote, mesti rūkyti ir leisti kūnui gydytis niekada nėra vėlu. Žinodami kas vyksta jūsų organizme, galėsite geriau suprasti pačią priklausomybę, todėl mesti rūkyti bus daug paprasčiau.

Kas vyksta organizme metus rūkyti nerūkius 25 minutes?

Daug greičiau nei galima pagalvoti jūsų organizmas pradės save „tvarkyti“. Jūsų organizmas pradės jaustis geriau, susitvarkys širdies ritmas, pulsas ir kraujospūdis. Jūsų rankų ir pėdų temperatūra vėl taps normali. Ir visa tai praėjus vos 25 minutėms po paskutinės cigaretės. Neitikėtina ar ne?

Kas vyksta organizme metus rūkyti ir nerūkius 8 valandas?

Praėjus vos 8 valandoms po paskutinės cigaretės, kraujyje yra perpus mažiau nikotino ir anglies monoksido. Įdomu, kodėl tai yra svarbu? Anglies monoksidas yra cheminė medžiaga cigaretėse, kuri išstumia deguonį iš jūsų kraujo. Tai sukelia daug problemų jūsų smegenims ir raumenims, nes jie negauna reikiamo deguonies kiekio. Bet viskas ir vėl normalizuojasi.

Tikėtina, kad praėjus 8 valandoms jau jausite potraukį cigaretėms ir abejones ar tikrai taip svarbu yra mesti rūkyti. Tai normalu. Bet paprastai tos mintys trunka vos 5–10 minučių. Pabandykite surasti būdų, kaip atitraukti savo mintis nuo rūkymo, kol visi šie simptomai praeis. Galite pabandyti paklausyti mėgstamos muzikos, kramtyti gumą ar gurkšnoti vandenį.

Kas vyksta organizme nerūkius 12 valandų?

Įpusėjus pirmajai nerūkimo dienai, anglies monoksido lygis organizme ir vėl tampa normalus. Širdis už tai tikrai padėkos. Dabar nebereikės taip sunkiai siurbti oro, kad į savo organizmą jo patektų pakankamai. Gyventi bus daug lengviau!

Kas vyksta organizme nerūkius vieną dieną?

Jei surūkote pakelį cigarėčių per dieną, širdies smūgio tikimybė yra dvigubai didesnė nei nerūkantiems. Tačiau vos tik praleiskite vieną dieną be cigarečių, savo šansus gauti širdies smūgį ženkliai sumažinsite. Tai didžiulis pasiekimas!

Kas vyksta organizme nerūkius dvi dienas?

Kas vyksta organizme metus rūkyti? Sužinokite kaip gydosi Jūsų organizmas!

Po 2 dienų pasigaminkite kažką skanaus. Šiuo metu jūsų skonio ir kvapo pojūčiai sustiprės, nes pradės gyti pažeistos nervų galūnės. Taip pat jūsų kūnas šiuo metu smarkiai valosi. Iš plaučių yra šalinamos gleivės ir dervos, o kas svarbiausia jūsų kūne visiškai nebebus nikotino! Vos po dviejų dienų jūs tampate laisvu nuo nikotino žmogumi!

Tačiau tikėtina, kad būtent dabar jums pasireikš visi stipriausi abstinencijos simptomai. Galite jausti galvos svaigimą, padidėjusį nerimą, alkį ar padidėjusį nuovargį. Taip pat galite jausti galvos skaismą ir nepasitenkinimą. Galite jaustis prislėgti ir jaustis pavargę nuo visko.

Tačiau stenkitės laikytis plano! Visus abstinencijos simptomus galima sušvelninti su mūsų specialiais magnetais nuo rūkymo. Tuo metu stenkitės nukreipti savo mintis ir raskite užsiemimą, kuriame negalėsite rūkyti ir galvoti apie cigarėtes. Eikite apsipirkti ar į kino teatrą. Taip pat kreipkitės į draugus ir šeimos narius. Artimi žmonės gali padėti nepalūšti ir nukreipti savo mintis tikslo link.

Jei sergate astma, tuo metu simptomai gali būti daug stipresni, nei visiems kitiems. Tai gali sukelti daug sunkumų, tačiau tai yra proceso dalis ir truks neilgai. Nepamirškite to. Greičiausiai trečią dieną pastebėsite pagerėjimą. Galite išbandyti mūsų magnetus nuo rūkymo, kurie sumažins simptomus arba pasitarti su savo šeimos gydytoju, kaip juos kontroliuoti.

Kas vyksta organizme nerūkius tris dienas?

Jau trečios dienos pabaigoje jūs lengviau kvėpuosite ir turite daug daugiau energijos. Jūsų plaučiai jau bus smarkiai prasivalę nuo nuolatinio nuodijimo.

Kas vyksta organizme nerūkius nuo dviejų savaičių iki trijų mėnesių?

Per visą tą laiką padarysite didžiulią pažangą. Galėsite nuveikti daug daugiau, turėsite daugiau jėgų ir energijos nes jūsų plaučiai taps sveikesni ir stipresni. Taip pat pagerės jūsų kraujotaka, o širdies priepuolio rizika dar labiau sumažės. Sunkiausia metimo dalis jau bus praeityje!

Tačiau nepamirškite, kad priklausomybė nikotinui yra labai stipri ir vis dar galite jausti potraukį cigaretėms. Kiekvienas žmogus turi skirtingą potraukį cigaretėms ir tą potraukį valdyti labai sunku. Paprašykite artimųjų pagalbos, jei jums jos reikia. Pagalvokite apie sutaupytus pinigus. Arba išbandykite mūsų magnetus nuo rūkymo!

Kas vyksta organizme nerūkius nuo 3 iki 9 mėnesių?

Dabar galėsite daug giliau ir švariau įkvėpti. Kurį laiką galite imti kosėti, tačiau tai geras ženklas, kuris reiškia, kad jūsų organizmas vis dar valosi. Taip pat tai padeda sumažinti riziką susirgti peršalimo ar kitomis ligomis. Jūs taip pat turėsite dar daugiau energijos.

Kas vyksta organizme nerūkius vienerius metus?

Praėjus metams būtinai save apdovanokite. Palepinkite. Tai labai svarbus pasiekimas ir juo reikia džiaugtis. Rizika susirgti širdies ligomis ar gauti širdies smūgį bus dvigubai mažesnė nei prieš metus. Tai labai didelis pasiekimas! Didžiuokitės tuo!

Kas vyksta organizme nerūkius penkis metus?

Po penkių metų jūs žiūrėsite į rūkančius ir galvosite kokie buvote kvaili, kad nuodijote save. Potraukis rūkyti turėtų būti visiškai išnykęs, kaip ir mintys apie rūkymą. Tikimybė patirti insultą ar gimdos kaklelio vėžį dabar yra tokia pati kaip ir niekada nerūkiusio žmogaus. Ir nuo to karto, kai surūkėte savo paskutinę cigarėtę, tikimybė, kad susirgsite burnos, gerklės, stemplės ar šlapimo pūslės vėžiu sumažės per pusė!

Kas vyksta organizme metus rūkyti ir nerūkius dešimt metų?

Palyginus su žmogumi, kuris vis dar rūko, tikimybė mirti nuo plaučių vėžio yra per pus mažesnė. Taip pat sumažinsite riziką susirgti šlapimo pūslės, skydliaukės, virškinimo trakto, kasos ar gerklų vėžiu.

Kas vyksta organizme nerūkius penkiolika metų?

Ir tik praėjus penkiolikai metų po paskutinės jūsų cigaretės, tikimybė jog susirgsite išeminės širdies liga, bus tokia pati, kaip ir niekada nerūkiusio žmogaus. Jūsų kūnas bus pilnai atsigavęs ir išsivadavęs nuo baisios priklausomybės.

Dabar jau aišku, kas vyksta organizme metus rūkyti!

Kai nusprendžiate mesti rūkyti, atrodo, kad viso to kelias yra labai ilgas ir sunkus. Tačiau praėjus 15 metų nerūkimo, visi tie abstinencijos simtomai gali tapti nesuprantami ir juokingi. Tačiau būtent tuo metu gali atrodyti nepakeliami, bet jūs galite visa tai ištverti daug lengviau naudodami mūsų siūlomus magnetus nuo rūkymo! Magnetai gali padėti mesti daug lengviau! Pagalvokite, kaip gerai jausitės atsisakę cigarėčių. Sveikata yra didžiausias šio pasaulio turtas. Tad meskite rūkyti kol dar nevėlu

Parašykite komentarą