info@neberukau.lt

Paskui mus:

Kaip mesti rūkyti? Patarimai norintiems sužinoti kaip mesti rūkyti

Kaip mesti rūkyti? Geriausi patarimai norintiems mesti rūkyti

Kaip mesti rūkyti? Nuo ko pradėti? Kokia priemonė geriausia? Ar tai nekenks mano sveikatai? Man teko išgirsti labai daug įvairių klausimų, nuomonių iš įvairių užkietėjusių rūkalių ir galiu pasakyti, kad daugėlis vis dėl to masto panašiai. Labai daug rūkalių tiesiog nenori mesti rūkyti ir tada jau jiems negali padėti jokios priemonės.

Psichologinė ir fizinė priklausomybė

Prisklausomybė nuo tabako būna dviejų rūšių – psichologinė ir fizinė priklausomybė. Fizinė priklausomybė yra daug sunkesnė ir būtent dėl jos žmonėms labai sunku mesti rūkyti. Staigiai atsisakius tabako ir organizme mažejant nikotino, pablogėja žmogaus savijauta. Kunas pasigenda šimtus kartų per dieną atliktų veiksmų ir pradeda maištauti. Šiame etape dažniausiai ir palūšta bandantys mesti rūkyti. Magnetai nuo rūkymo sušvelnina šiuos abstinencijos simptomus.

Psichologinė priklausomybė dažniausiai išsprendžiama pradedant dirbti su savimi ir pakeičiant keletą įpročių dienoje. Ši priklausomybė yra pripratimas rukyti tam tikru metu. Tarkim, kad ir po valgio (kas pavalgęs neparūko, tas didžiausias tinginys). Norint atsikratiti šios priklausomybės svarbu pakeisti tam tikrus dalykus. Jei buvote pratęs rūkyti su kolėgomis darbe – paprašykite jų nebekviesti jūsų ir per ta laiką nuveikite kažką malonaus, kas teiktų jums džiaugsmą.

Labai svarbu nuteikti save psichologiškai. Svarbu tikrai norėti mesti rūkyti. Rukymas nepadeda nei susikaupti, nei nusiraminti, nei atsipalaiduoti. Rūkydami Jūs tik palengva kalate vynis į savo karstą. Kai žmogus pripranta prie cigaretės, organizmas pradeda reikalauti nikotino. Tada žmogui atrodo, kad užtraukęs dūmą jis nusiramina. Bet iš tiesų jis tik slopina nikotino alkį. Ramina ne cigaretės, o pats veiksmas: kai į rūpesčius pažvelgiama ramiau, aptariami galimi problemos sprendimo būdai, tiesiog išsikalbama arba prisimenama kas nors malonaus, o būtent tai ir vyksta cigaretės rūkymo metu.

Kaip mesti rūkyti: Psichologo pagalba

Kai kurie nesugeba susitvarkyti su savimi ir atrodo, kad nebegali kontroliuoti savo norų. Tokiu atvėju vertėtu apsilankyti pas psichologą. Šiais laikais rūkyti pradeda dar ankstyvioje pauglystėje ir pasak Kauno Centro poliklinikos direktoriaus pavaduotojos medicinai būtent tokius rūkalius atpratinti ir sunkiausia. Pacientams yra siūlomi ir raminantys farmakologiniai preparatai, bet prieš tai visada pasiūloma psichologo pagalba arba alternatyvios priemonės tokios kaip magnetai nuo rūkymo, pleistrai ar kramtomas nikotinas. Tačiau jaunesni žmonės ir būtent moterys tabako atsisako lengviau, del savo didesnio domėjimosi šia tema. Juos lengviau paveikia žiauri statistika. Tarp vyresnių žmonių dažnai pasitaiko net ir atvėjų, kai po infarkto ar insulto ir toliau nesugeba atsisakyti nikotino.

Taigi vis dėl to, kaip mesti rūkyti? Nemažai rūkančiųjų yra įsitikinę, jog savo priklausomybę prie tabako ir nikotino jie gali įveikti vien tik savo jėgomis ir valia, kasdien po truputį surūkydami vis mažiau cigarečių. Bet deje pasak specialistų šis metodas yra nebeiksmingas ir padeda tik nedaugeliui. Neretai žmogus po to pradeda rūkyti dar daugiau. Pleistrai nuo rūkymo duoda šiek tiek geresnių rezultatų, tačiau manoma, kad gydyti narkomaną duotant jam narkotikų tiesiog neprotinga. Todėl ir siūlome metoda, kuris yra tikrai veiksmingas – magnetai nuo rūkymo. Naudojant magnetus atsisakoma ne tik nikotino, bet ir įpročio laikyti ir rūkyti cigaretę.

Tačiau svarbu nepamiršti, kad be pasiryžimo ir valios mesti rūkyti nepavyks. Nereikia manyti, kad magnetai nuo rūkymo, pleistras, vaistai ar kita priemonė panaikins Jūsų priklausomybę, visai nepasistengus. Vidinė motyvacija ir pasiryžimas mesti rūkyti yra labai svarbūs ir daug svarbesnės, nei įvairios pagalbinės priemonės. Tad jei pasiryžote mesti rūkyti, siūlome užsisakyti magnetus nuo rūkymo, kurie sumažins Jūsų fizinės priklausomybės simtomus.

Neberukau.lt – sukurtas tam, kad atvertų žmonėms akis ir padėtų suprasti, kad nebėra ko laukti ir mesti rūkyti reikia dabar pat! Tūkstančiams žmonių visame pasaulyje, taip pat ir man pačiam mesti rūkyti padėję magnetai pristatomi Jums! Meskite rūkyti be jokių abstinencijos požymių. Mes dirbame Jums jau nuo 2016 metų ir padėjome jau daugiau nei 5000 žmonių visoje Lietuvoje!

Kontaktai

Naudinga

Užsakimo sekimas

Dažniausiai užduodami klausimai

Rekomenduojame

Rūkymo žala moters organizmui – rizika rūkančiai moteriai

Tabakas: mitai prieš faktus

Laimėkite magnetus nuo rūkymo

Lengvas būdas mesti rūkyti egzistuoja!

Kas vyksta organizme metus rūkyti?

© 2022 Sukurta pagal Neberukau.lt užsakymą